FHU Kosta Skup – Sprzedaż – Zamiana – Autolawety

Nasza firma FHU Kosta istnieje na rynku od wielu lat. Świadczy usługi związane z wypożyczaniem autolawet, skupem samochodów osobowych, również za gotówkę! Jednocześnie dla naszych Klientów oferujemy sprzedaż samochodów osobowych oraz najazdów samochodowych do autolawet. Nasza pomoc drogowa jest czynna 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki czemu jak będziesz potrzebował auto pomocy drogowej to zawsze będziemy dostępni.
Gwarantujemy fachową pomoc i doradztwo dla każdego klienta. Nasze doświadczenie daje klientom pewność, że nasza praca zostanie wykonana bardzo szybko i profesjonalnie.
Konkurencyjne ceny naszych usług pozwolą korzystać wielokrotnie z naszej oferty przewozu pojazdów. Wozimy samochody w okolicy Poznania i Wielkopolski.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą aut na stronie www autolawety-poznan.pl. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 502 12 11 11 (Lawety, skup aut), 731 15 15 15 i 731 25 25 25 (Autohandel). Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa wątpliwości.

Twoja ocena: oceń firmę
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a