Zeto Kielce

Podstawowe informacje

Od 1968 roku dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla biznesu. Zaczynaliśmy wtedy, kiedy komputer zajmował powierzchnię kilku metrów kwadratowych. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że w informatyce jesteśmy od zawsze.

Nasi pracownicy umiejętnie łączą nabyte przez wiele lat doświadczenie z otwarciem na dynamicznie zmieniający się rynek nowych technologii. To nasza prawdziwa pasja.

Wdrażane przez nas narzędzia dają firmom możliwość zajmowania się wyłącznie tym, co przynosi im rzeczywisty dochód. Rozumiemy procesy biznesowe naszych klientów – ze współpracy z nami skorzystało już kilkaset firm.

Integrujemy nasze rozwiązania z rozwiązaniami innych producentów, żeby dostarczać produkty, które w pełni zaspokoją indywidualne potrzeby klientów.

Wielokrotnie w naszej działalności zostaliśmy uhonorowani nagrodami Lider Regionu, Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, które potwierdzają nasze kompetencje i kierowanie się zasadami etyki w biznesie.

Skontaktuj się z nami. Razem możemy więcej.

Misja firmy: "Zwiększamy konkurencyjność naszych klientów poprzez dostarczanie im rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe."

Twoja ocena: oceń firmę
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a