AKARPOL

Sprzedaż, wynajem i serwis urządzeń Karcher. W ofercie: pompy ogrodowe, myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze na sucho i mokro, parownice, zamiatarki i inne.
Prowadzimy kompleksowy serwis i naprawę urządzeń KARCHER, w zakresie:

– myjki ciśnieniowe z podgrzewem i bez podgrzewu wody
– odkurzacze na mokro i sucho
– odkurzacze przemysłowe
– odkurzacze piorące
– szorowarki
– zamiatarki
Zakuwamy także węże ciśnieniowe różnego typu i średnicy, węże ciśnieniowe olejoodporne, z przeznaczeniem dla myjek i urządzeń produkcji firmy KARCHER

W naprawach myjek i urządzeń Karcher, jesteśmy solidni, szybcy i skuteczni, co przedkłada się na pełne zadowolenie naszych Klientów

Służymy radą i pomocą również w doborze dodatkowego osprzętu, chemii czyszczącej i przeglądach okresowych myjek i urządzeń Karcher.

Dysponujemy magazynem części zamiennych i akcesoriów takich jak: pompy ciśnieniowe, uszczelnienia, tłoki, pierścienie, zawory, silniki, elektrody, kondensatory, turbiny ssące, wentylatory, paski napędowe, pistolety i węże wysokociśnieniowe, złączki, zakucia, zbiorniki, obudowy, lance, dysze ciśnieniowe punktowe i obrotowe, filtry, zestawy do piaskowania, przetykania kanalizacji, worki filtrujące, wyłączniki, węże ssące, ssawy podłogowe, ssawy szczelinowe, itp.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a