Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek

Szukasz dobrego fachowca do zamontowania instalacji elektrycznych, alarmowych, odgromowych, monitoringowych, domofonowych czy pomoc w zdalnym sterowaniu urządzeniami domowymi? Świetnie trafiłeś! Anluks Elektroinstalatorstwo zaręczy fachową usługę przy okazyjnych cenach!. Wyrobiona firma funkcjonuje na naszym lokalnym rynku od niemalże 10 lat i cały czas się polepsza, gwarantujac o jak najważniejszą satysfakcje konsumenta usług.
Siedziba firmy założona przez Andrzeja Komorek znajduje się w miejscowości Szczecin, świadcząc się zarazem na terenie całego woj. zachodniopomorskiego.

Anluks Elektroinstalatorstwo — oryginalna a przede wszystkim doświadczona firma, która posiada sprofilowany brygade pracowników, którzy się spełniają, wykonując swoją robote. Przedsiębiorstwo te działa przy instalacjach elektrycznych zewnętrznych i wewnętnych nie tylko w blokach, domach ale także budynkach przemysłowych, użyteczności publicznej gwarantujac o właściwość z taksami prawnymi jak i przede wszystkim bezpiecznego użytkowania. Dodatkowo firma Anluks Elektroinstalatorstwo dokonuje armatury zabezpieczenia obiektu, odgromowo – przepięciowymi oraz sieciami do zdalnego otwierania drzwi (wideodomofon) czy asyście przy zdalnym sterowaniu domowymi urządzeniami.

Twoja ocena: oceń firmę
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a