Hurtownia Akces

Hurtownia Akces zainicjonowana za pośrednictwem Stanisława Ruszela oferuje artykuły do wytwórczości mebli tapicerskich. Twórca zakładu uzyskał doświadczenie w wytwórczości mebli tapicerowanych, wobec tego każdy użytkownik jest w pełni uszczęśliwiony po sięgnięciu z ich oferty. Siedziba firmy znajduje się w woj. podkarpackim precyzyjnie w mieście Krasne.

Hurtownia Akces założona przez Stanisława Ruszela w miasteczku Krasne na terenie woj. podkarpackiego świadczy artykuły do fabrykacji mebli tapicerowanych. Długookresowe doświadczenie pracowników zakładu przy produkcji mebli umożliwia na wprawną obsługę konsumenta oraz zabieganie o każdy detal w czasie zakupu wytworu.
Działalność Akces ma wysokiej postaci artykuły tapicerskie w okazałych cenach. Podawane towary to np. skóry ekologicznej o rozmaitych modelach oraz wszelkiego rodzaju materiały obiciowe o autentycznych modelach które są przystępne w ponad czterdziestu kolekcjach. Hurtownia prócz tego dzierży załącznikami, takimi jak zasłony jednakowe lub z haftem, tkaniny firanowe oraz podszewkowe. Akces także posiada towary konieczne przy składaniu mebli, czyli różnorakie nóżki, taśmy czy gwoździe dekoracyjne.
W trosce o usatysfakcjonowane zakupy każdego klienta firma poleca możliwość wysłania próbek materiałów na terenie całej Polski, jak i również za granicą kraju.

Twoja ocena: oceń firmę
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a