Doradztwo finansowe Poznań

Specjalista ds. inwestycji w Poznaniu – Piotr Pyczak ma w usłudze bezpłatne doradztwo finansowe w zakresie kredytów, emerytur, funduszy inwestycyjnych i lokat. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem, nabytym m.in. poprzez współpracę z Open Finance. Każda sprawa jest przeprowadzana indywidualnie, z troską o realizację wszelkich wymogów. Doradca inwestycyjny pozyskał zaufanie klientów – o wysokiej jakości usług świadczą liczne opinie pozytywne na stronie www.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 3 - 2 głosy

Opinie o firmie

 1. Dobry doradca finansowy z Poznania. Pokazują to rekomendacje. Można mądrze zainwestować swoje zasoby finansowe.

  Odpowiedz
 2. Polecam pomoc doradcy szczegolnie osobom, ktore nie sa na biezaco z rynkiem. Doradca pomoże określić wszelkie parametry wybranego rozwiązania.

  Odpowiedz
 3. Narazie byliśmy na 1 spotkaniu z doradcą. Pan doradca szczegółowo przedstawił nam warunki inwestycji. Ogromna wiedza i doświadczenie.

  Odpowiedz
 4. Uwaga Uwaga to oszust Piotr Pyczak Petrus i cholera wie jakie ma obecnie pseudo

  Odpowiedz
 5. UWAGA NA OSZUSTA Z POZANIA TA GNIDA BĘDZIE SIEDZAIŁ W PUDLE SZYKUJE SIE POZEW ZBIOROWY OSÓŁB OSZUKANYCH PRZEZ TEGO NIKCZEMNEGO OSZUSTA

  Odpowiedz
 6. UWAGA ten Pyczkz Poznania to oszust finansowy ma wiele osób na sumieniu, szykuje się głośna sprawa w Poznaniu

  Odpowiedz
 7. UWAGA TO OSZUST WYKORZYSTUJĄCY LUDZKĄ NIEWIEDZE I NAIWNOŚĆ Z WYROKIEM SKAZUJACYM JUŻ NA SWOIM KONCIE P Y C Z A K OSZUST NACIAGACZ I ZŁODZIEJ

  Odpowiedz

Podobne firmy

r e k l a m a