Pneumat System Sp. z o.o.

Pneumat System Sp. z o.o. to od wielu lat lider w dziedzinie pneumatyki przemysłowej. Zaopatruje przemysł, budownictwo, warsztaty, rzemiosło, usługi oraz szeroko pojętą technikę w wysokiej jakości pneumatykę. Firma jest także producentem siłowników pneumatycznych i sprężyn gazowych.
Pneumat System Sp. z o.o. to firma rodzinna. Istnieje na rynku nieprzerwanie od 1976 i posiada swoje odziały w kilku większych miastach w całej Polsce.
Oferta handlowa firmy to dystrybucja maszyn, narzędzi, urządzeń pneumatycznych, armatury pneumatycznej, manometrów, zbiorników ciśnieniowych, węży pneumatycznych i przemysłowych, pomp, kompresorów, złączek pneumatycznych,osuszaczy sprężonego powietrza, sprężyn gazowych, zaworów kulowych i elektrozaworów, elementy przygotowania powietrza, urządzenia pomiarowe, zawory i elektrozawory pneumatyczne : rozdzielające i membranowe .Oferta usługowa obejmuję instalacje sprężonego powietrza – projekty, wykonanie, rozruch, konserwacje, wynajem kompresorów, serwis nitownic pneumatycznych.

Twoja ocena: oceń firmę
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a