A Perfect Image Studio

Fotografia to ułamek sekundy, utrwalony na kliszy, który w niezwykły sposób oddaje emocje i uczucia oraz magiczny czar chwili. Zdjęcia są nie tylko wspaniałym wspomnieniem, ale również mogą stać się nietuzinkowym upominkiem dla bliskich.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i partnerów biznesowych.

Obsługujemy rodzinne imprezy okolicznościowe oraz eventy, spotkania firmowe, czy też duże imprezy plenerowe.

Nie ograniczamy naszej fantazji w sesjach zdjęciowych do ustawianych pozycji. Pracujemy w studio, plenerze oraz wybranych przez klienta miejscach.

To Ty decydujesz jak chcesz się ustawić – my wybieramy dla ciebie najlepszą perspektywę!

Naszą pasją jest fotografia ślubna, fotografia dziecięca i ciążowa oraz fotografia artystyczna. Ponadto wykonujemy: portrety, zdjęcia do dokumentów (paszport, dyplom, dowód osobisty), reportaże medialne oraz fotografię sferyczną (fotografia 3d).

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując się do jego oczekiwań i nawet najbardziej niekonwencjonalnych wizji.

Jeśli masz pomysł na sesję – my z radością go zrealizujemy, jeśli ciągle nie wiesz jaka scenografię wybrać – my podsuniemy Ci pełny pakiet już wypróbowanych rozwiązań.

Kreatywność jest naszą dewizą, do niej dokładamy serce, posiadaną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, z czego otrzymujemy radość i satysfakcję naszych klientów!

Wykonujemy tradycyjne oraz nowoczesne sesje zdjęciowe na najwyższym poziomie. Przywiązujemy ogromną wagę do uzyskiwanych efektów naszej pracy.

Posiadamy dobrze wyposażone studio wraz z rekwizytami oraz wysokiej jakości sprzęt fotograficzny do realizacji wszelkiego rodzaju zleceń, zarówno w świetle zastanym, jak i sztucznym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z naszych usług!

Twoja ocena: oceń firmę
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a