ADD studio

Pracownia architektoniczna ADD studio powstała w lipcu 2000 roku. Siedziba biura znajduje się w Krakowie, od 2011 roku prowadzimy działalność w Warszawie.

Jesteśmy grupą zaprzyjaźnionych i doświadczonych projektantów, dla których projektowanie to pasja i sposób na życie, dający niewyczerpane źródło satysfakcji.

Przewodzi nam myśl projektowania nowoczesnego ale nie bezdusznego, śledząc trendy pozostajemy
wierni własnemu poczuciu stylu, wybierając najlepsze rozwiązania i kładąc nacisk na jakość i detal. Dbamy o funkcjonalność i prostotę rozwiązań.

Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi specjalistami branżowymi i wykonawcami, jak również z doradcami technicznymi wybranych technologii i produktów, z grafikami i plastykami.
Zrealizujemy każde powierzone zadanie z największą starannością. Pracownia zapewnia pełen zakres usług. Realizujemy projekty budynków komercyjnych i mieszkalnych, wielorodzinnych i jednorodzinnych, projekty wnętrz czy mebli.

Sporządzamy kompletną dokumentację architektoniczną i projektową, dobieramy materiały i elementy wykończeniowe, a także na życzenie Klienta nadzorujemy każdą realizację.

Twoja ocena: oceń firmę
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a